Tunç Elektronik 80’li yılların başında ülkemizde ticaretin kalbi sayılabilecek Eminönü bölgesinde yer alan Doğubank iş hanında faaliyeti başladı.

Dönemin tüm zorluklarına rağmen kurucumuz Turan Babataş; çeşitli yollarla elektronik cihazları müşterilerle buluşturmayı adeta kendine amaç edindi.

Bu amaç doğrultusunda birçok marka ve ürünü sizlerle tanıştırıp; koşulsuz müşteri memnuniyeti kavramını prensip edindi.

Yine kurucumuz Turan Babataş bu zor dönemde 36 yaş gibi genç bir yaşta olmasına rağmen 80’li yılların ortalarından 90’li yıllara kadar Doğubank iş hanının yönetim kurulu başkanlığını yaptı.

Bu sayede ülkemizde elektronik ticaretin şekillenmesine önayak olarak temel taşlarından biri oldu.

Açıldığı günden bu yana verdiğimiz güvenilir ve kaliteli hizmet firmamızın kökleri sağlamlaştırdı.

Bugün Etiler bölgesinde yer alan Akmerkez Alışveriş merkezinde var olan  2 şubemiz Pazar dahil haftada 7 gün/ 12 saati aşan  süreler ile hizmet sunmaktadır.

Deneyimli kadromuz ve yaptığımız kapsamlı araştırmalar doğrultusunda  müşterilerimizin uzun yıllar kullanabilecekleri ideal sistemleri oluşturmak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam etmekteyiz.

Aynı zamanda her geçen gün profesyonel firmalarla işbirliği yaparak ürün yelpazemizi genişletip gücümüze güç katmaktayız.

Müziğe zaman ayırıp kaliteli ve dekoratif bir sistemde dinlemek sizin elinizde; tek yapmanız gereken mağazalarımıza gelip içinizdeki ritmi yakalamanız.

Görüşmek üzere…